Skip to content

Serwis creditplace.pl powstał z myślą o osobach, które rozważają wzięcie pożyczki, a nie chcą tracić czasu na samodzielne przeglądanie ofert i ich porównywanie. Jesteśmy grupą specjalistów od wielu lat zajmujących się tematyką pożyczek krótko i długoterminowych. Właściciel serwisu – grupa Comparison – prowadzi kilka serwisów informacyjnych na temat pożyczek, w tym jeden z największych w Polsce chwilowo.pl.

W naszym serwisie creditplace.pl prezentujemy tylko te oferty i firmy pożyczkowe, które są wiarygodne i sprawdzone. Dbamy, aby nasi użytkownicy nie kupowali kota w worku, żeby znali koszty i warunki udzielenia pożyczki zanim podpiszą umowę. Naszym celem jest profesjonalne doradztwo w zakresie pożyczek i udzielanie wsparcia przy wyborze najkorzystniejszej oferty. Dążymy do tego, aby każdy etap ubiegania się o pożyczkę był dla naszych użytkowników zrozumiały i przejrzysty. Żeby nasi użytkownicy byli dobrze przygotowani do procesu wzięcia pożyczki, wiedzieli z czym mogą się spotkać na każdym etapie, rozumieli warunki swojej umowy. Chcemy pokazać, że proces wyboru firmy pożyczkowej nie musi być trudny i nie musi dostarczać dodatkowych zmartwień czy kłopotów.

Korzystając z naszego serwisu poszerzysz swoją wiedzę, dowiesz się które firmy są najpopularniejsze, a które dają swoim klientom najlepsze warunki. Jeżeli potrzebujesz szybko gotówki pozwól nam Ci pomóc przy wyborze najlepszej dla Ciebie oferty.